Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kirpi Cast Ajans olarak profesyonel hizmet sağladığımız teşkilat dizisi oyuncu kadrosu…

Yakında TRT 1 ekranlarında başlayacak olan dizinin yapımını, Tims&B yapım üstlenecektir. Yönetmen koltuğuna ise başarılı yönetmen Yağız Alp Akaydın’ın oturacaktır. TRT 1 ekranlarda yer alan Tövbeler Olsun dizisinin reytinglerinin düşük olması sebebiyle yerine Teşkilat dizisi gelecektir. Şuan ekranlarda olmayan Savaşçı dizisinin izleyicilerini de kendisine çekmeyi planlayan dizinin, pazar akşamları ekrana gelmesi bekleniyor. Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır.

En son Afilli Aşk dizisinde yer alan başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul, dizinin başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. 2020 yılında ekranlara gelen hizmetçi dizisinde Ela karakterine hayat veren güzel oyuncu Deniz Baysal’da dizinin kadın başrol oyuncuları arasında yer alır. Ayrıca birçok dizide rol almış ve şuan sosyal medyada influencerlık yapan güzel oyuncumuz Ezgi Eyüboğlu da dizinin başrol oyuncuları arasındadır. Tuncer Salman, Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant ve Atılay Uluışık gibi başarılı oyuncularda dizide yer almaktadır.

Teşkilat dizisi oyuncu kadrosu:

Çağlar Ertuğrul – Serdar

5 Kasım 1987 yılında İzmir’ de dünyaya gelen oyuncu, Koç üniversitesi makine mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Dağ filmi için eline silah alan oyuncu şimdilerde ise Teşkilat dizisi için eline silah alacaktır. Daha önce silah deneyimi olan oyuncu sadece asker dizilerinde değil, birçok romantik ve komedi türünde dizilerde de yer almıştır.

Çağlar Ertuğrul’un Rol Aldığı Dizi Filmler;
2012- Dağ 2012- Benim İçin Üzülme(Sinan) 2014- Kurt Seyit ve Şura(Yusuf) 2014- Medcezir(Pars) 2017- Fazilet Hanım ve Kızları(Yağız) 2018- Ailecek Şaşkınız(Onay)
2019- Afili Aşk(Kerem)

Ezgi Eyüboğlu

En son Payitaht Abdülhamit dizisinde karşımıza çıkan oyuncu, 15 Haziran 1988 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. İstanbul üniversitesi iktisat fakültesinden mezun olmuştur. Daha sonra ise Bahçeşehir üniversitesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Deniz Baysal (Zehra)

29 yaşında ki güzel oyuncu, 5 Nisan 1991 yılında İzmir de doğmuştur. Geçen yıl şarkıcı Barış Yurtçu ile dünya evine girmiştir. İşletme mezunu olan oyuncu birçok kişiden özel oyunculuk dersleri de almıştır. Kaçak Gelinler dizisinde hayat verdiği Kainat karakteri ile ünlenmiştir. Daha önce 2019 yılında Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde Çağlar Ertuğrul ile birlikte rol almıştır. Birçok projede rol alan başarılı oyuncu şimdiler de Teşkilat dizisinde Zehra karakterine hayat verecektir.

Mesut Akusta (Mete)

Yetenekli oyuncu Mete Akusta Teşkilat dizisinde Mete karakterine hayat vermektedir. 56 yaşındaki oyuncu 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Yedinci koğuştaki mucize, kurtlar vadisi pusu, ay tutulması, Babil gibi önemli projelerde yer almıştır.

Sizlerde Teşkilat dizisi gibi ( Gönül Dağı Acemi Anneler Beni Bırakma) projelerimizde yer almak istiyorsanız bizlere 05072478801 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir ya da kayıt formumuzu doldurarak yeni yüzlerimiz arasına katılarak hayallerinize bir adım daha ulaşabilirsiniz…

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp