Sevdim Seni Bir Kere

Gürsel Ateş, Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in yönetmenliğini üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Oğuzhan Koç, Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı ve Çağdaş Serter, Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan NALBANT yer alıyor. Sevdim Seni Bir Kere kadrosunda daha önce Deniz Yıldızı ve Beni Affet gibi günlük dizilerin kadrosunda yer almış oyuncuların yer alması izleyiciyi heyecanlandırdı. Ankara’ nın en güvenilir ajansı olarak bu diziye cast vermek bizi gururlandırdı. Sizlerde bu dizide yer almak ve Türkiye’ nin yeni yüzü olmak için KAYDINIZI YAPTIRINIZ.

Sevdim Seni Bir Kere

ANKARA’DA ÇEKİLEN DİZİMİZDE YER ALABİLMEK İÇİN AJANSIMIZA KAYDINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ. KAYITLARIMIZDA YAŞ BOY KİLO SINIRLAMALARI YOKTUR HER YAŞTAN DENEYİMSİZ KİŞİLER AJANSIMIZA KAYIT YAPTIRABİLİR.

“Sevdim Seni Bir Kere” üzerine 3 yorum

    • SELAMLAR AJANS BAŞVURU ŞARTLARIMIZI ÖĞRENMEK İÇİN WHATSAPP NO : 05072478801 KAYIT VEYA FOTO ÜCRETİ TALEBİMİZ YOKTUR. SADECE GİDİLEN İLK 3 İŞ AJANSA BIRAKILIR ONLAR DA FOTOLARINIZI ÜCRETSİZ ALABİLMENİZ İÇİNDİR.

      Cevapla
  1. SELAMLAR AJANS BAŞVURU ŞARTLARIMIZI ÖĞRENMEK İÇİN WHATSAPP NO : 05072478801 KAYIT VEYA FOTO ÜCRETİ TALEBİMİZ YOKTUR. SADECE GİDİLEN İLK 3 İŞ AJANSA BIRAKILIR ONLAR DA FOTOLARINIZI ÜCRETSİZ ALABİLMENİZ İÇİNDİR.

    Cevapla

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp