Behzat Ç dizisinin ünlü oyuncusu İnanç Konukçu…

Kirpi Cast Ajans olarak profesyonel hizmet sağladığımız efsane dizi Behzat Ç nin sevilen oyuncusu İnanç Konukçu yeni bir projeye dahil oldu.

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Hayalet lakabı ile yer alan İnanç Konukçu, bu proje ile akıllara yazıldı. Akbaba Karakteriyle uyumlu bir ikili oluşturan oyuncu sonrasında birçok rolde yerini aldı ama Behzat Ç’deki karakterini unutturamadı…

Çarşamba akşamları tv8 ekranında yayınlanmakta olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni karakterlerin katılması süreci devam ediyor. Hakan Salınmış ve Ebru Cündübeyoğlu’nun ardından bu sefer de İnanç Konukçu’nun dizi için anlaşma yaptığı ortaya çıktı.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk üçlüsünün merkezinde yer aldığı hikayeye yeni bir karakter daha geliyor. İnanç Konukçu’nun karakterinin hikayede kiminle ilişkili olacağı da merakla bekleniyor.

İnanç Konukçu kimdir?

1 Ocak 1985 yılında Bala / Ankara’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun oldu.

Televizyon dünyasına 2005 yıllarında TRT’deki Karanlıktaki Umut adlı dizi ile başladı. 2013 yılında rol aldığı Behzat Ç. dizisinde canlandırdığı Hayalet karakteri ile tanınmaktadır; Leyla ile Mecnun ve Kaçak dizilerinde rol almıştır.

Fox Tv’de yayınlanan; başrolü Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen’in paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisinin kadrosunda yer alarak, “Hikmet  Turaboğlu” rolünde oynadı.

Dar Elbise, Kaçma Birader, Kasap Havası ve Behzat Ç. Ankara Yanıyor sinema filmlerinde de rol aldı.

Son olarak “Adı Zehra” dizisinde “Kadir Keltikli” karakterini canlandırıyor. Gurbetçi bir delikanlı, Zehra’nın gönlünü çalan bir genç. Fırlama ve bıçkın diye tabir edebileceğimiz biridir. Pratik zekası, sevimliliğiyle insanları etkisi altına kolayca alır. Ağzı iyi laf yapar. Hırslıdır. Elindekilerle yetinmez. Hep daha fazlasını arzular. Kötü yürekli biri değildir, ama kötülüğe meyillidir. Başkasına bir zarar vermekten çekinir. 

Sizlerde şu anda mevcut olan Gönül Dağı Beni Bırakma Acemi Anneler ve Ankara’da çekilmeye başlanılan Teşkilat dizimiz gibi projelerimizde yer almak için Kirpi Cast Ajansa 05072478801 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ajansımızda kayıt ücreti alınmamaktadır.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp