Beni Affet Dizisi?

Beni Affet, Star TV’de yayınlanan dram türündeki Türk televizyon dizisidir. 2011 yılında Show TV başlamış olup, 2012 yılında Star TV’ye transfer olmuştur ve halen devam etmektedir. Beni Affet, hafta içi her gün yayınlanmaktadır.Dizinin Konusu: Başrolde bir tarafta Feride ile Cüneyt diğer tarafta Bahar ile Kemal oynamaktadır. Kemal ile Cüneyt iki kardeşi oynayıp, her ikisi de … Read more

Sevdim Seni Bir Kere

Gürsel Ateş, Bergüzar Demiroğlu ve Mihriban Şahin’in yönetmenliğini üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Oğuzhan Koç, Berk Bakioğlu, Şifanur Gül, Yağmur Çokgenç, Pervin Balcı ve Çağdaş Serter, Şirin Çetinel ve Önder Atakanlı, Sevgi Temel ve Eneshan NALBANT yer alıyor. Sevdim Seni Bir Kere kadrosunda daha önce Deniz Yıldızı ve Beni Affet gibi günlük dizilerin kadrosunda yer almış oyuncuların yer alması izleyiciyi heyecanlandırdı. Ankara’ nın en güvenilir ajansı olarak bu diziye cast vermek bizi gururlandırdı. Sizlerde bu dizide yer almak ve Türkiye’ nin yeni yüzü olmak için KAYDINIZI YAPTIRINIZ.

Sevdim Seni Bir Kere

ANKARA’DA ÇEKİLEN DİZİMİZDE YER ALABİLMEK İÇİN AJANSIMIZA KAYDINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ. KAYITLARIMIZDA YAŞ BOY KİLO SINIRLAMALARI YOKTUR HER YAŞTAN DENEYİMSİZ KİŞİLER AJANSIMIZA KAYIT YAPTIRABİLİR.

Hemen Ara
WhatsApp